Hakkımızda

Büyük başarılar için harekete geçmek, harekete geçmek için hayal kurmak gerekir. Sadece planlamak değil, önce inanmak gerekir.

Yarına dair mükemmel planlar hazırlamak ve bu planları kusursuz bir şekilde hayata geçirmek için 40 yıllık bir tecrübenin birikimiyle 2005 yılında kurulan ProPlan, kurulduğu günden bugüne onlarca projeyi gökyüzüyle birleşen yüksek binalara, ekonomiye hareket katan fabrikalara, hayranlık uyandıran tesislere dönüştürdü. Projelere özel oluşturduğu güçlü ekiplerle, uzman iş ortaklarıyla, hatasız iş süreçleriyle, detaylı raporlama araçlarıyla, eksiksiz denetleme sistemiyle ve doğru planlamayla hem yerel hem uluslararası birçok projeyi hayata geçirdi.

Girişimci ruhu; çalışkan, tecrübeli kadrosu ve lider bakış açısıyla kısa zamanda proje geliştirme ve proje yönetimi sektörünü bir adım yukarıya taşıyan şirket oldu.

Havalimanı, metro, baraj, altyapı, demiryolu, tünel, lüks konut, zincir oteller, endüstriyel tesis, spor kompleksi, alışveriş merkezleri, kültür ve iş merkezleri, marina ve karma yapılı projeler gibi farklı şantiyelerinde önemli tecrübelere sahip ProPlan; bilgiden aldığı güçle ve asla taviz vermediği kusursuzluk ilkesiyle çalışıyor.

ProPlan; hayalleri planlara ve planları gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.

Euro.Message madebycat ®